Як вибрати перевізника

Як правильно вибрати автобусного перевізника

Як вибрати перевізника або пред’явіть документи!

Послугами якого перевізника скористатися

У вас має бути бізнес-поїздка або подорож «в задоволення»? Але Ви не можете вирішити, послугами якого перевізника скористатися? Дійсно, транспортників, які здійснюють автобусні пасажирські перевезення, сьогодні на вітчизняному ринку працює досить багато. Але чи всі вони мають право перевозити пасажирів? Адже не секрет, що дорогами України крім офіційних компаній роз’їжджають і приватні перевізники, часто не мають дозвільних документів, які не забезпечують якість послуг, що надаються.
Тому, давайте замислимося, кому ми довіряємо своє життя?

Наявність ліцензії Мінтрансу України

Здійснення автобусних пасажирських перевезень підлягає обов’язковому ліцензуванню. Тому, вибираючи перевізника, поцікавтеся наявністю ліцензії Мінтрансу України, і зверніть увагу на дату її закінчення.

Договір зі страховою компанією

Також обов’язковим є договір зі страховою компанією про страхування пасажирів і багажу на період перевезень. Уточніть, чи є такий договір, і хто виступає страхувальником.

Наявність паспорта маршруту

Перевірте і наявність паспорта маршруту — цей документ вказує на законність перевезень по конкретному маршруту.
Важливим є наявність підтвердження використання транспорту на законних підставах. При цьому перевізник може здійснювати діяльність, як на власних, так і на орендованих автобусах.

Наявність привітної дівчини в салоні — стюардеси

Ще одним критерієм, який відрізняє серйозну транспортну компанію від «мисливця за прибутком» є наявність привітної дівчини в салоні — стюардеси. Пам’ятаєте традиційне — «Не відволікайте водія під час руху»? Звичайно, в межах міста пасажир може кілька хвилин між зупинками притримати своє прохання.
А якщо до найближчої зупинки їхати не менше години? Тут на допомогу пасажирові і проходить стюардеса. До речі, обов’язковість цієї посади у автобусних перевізників не передбачена жодним законом, але доброякісні перевізники додатково залучають стюардес до роботи на маршрутах.