Оренда автобуса Neoplan Starliner L

Оренда автобуса Neoplan Starliner L

Оренда автобуса Neoplan Starliner L

Тип:"Euro-6"
Місць:38 + 3 + 2 пасажирських + диван
Колір автобуса:помаранчевий
Обладнання:Індивідуальна аудіо система до кожного крісла з 8 каналами! 3 плазмових (LCD) монітора, DVD і МР3 програвач 2 мікрофони, панорамні вікна, холодильник, туалет, клімат-контроль, кавоварка, ВЕЛИКІ багажні відсіки!
Клас:VIP 5 зірок. Автобус далекого прямування
Пасажирські сидіння:Шкіряні індивідуальні з регулюванням положення; всі сидіння з ременями безпеки! підголівниками; підлокітниками; можливість зміщення сидіння в прохід салону; зручною підставкою для ніг; індивідуальне освітлення; індивідуальний обдув
MAN Lion’s Regio — висока ефективність на будь-якій ділянці

Neoplan Starliner вважається п’ятизірковим туристичним лайнером і відповідає всім сучасним вимогам продукції туристичних автобусів. Автобус 13-метровий і частіше тривісний (хоча модифікація N516 — двовісні), у висоту досягає 3,9-4,0 метра, а в ширину до 2,7 метра. Пневматична підвіска забезпечує максимальний комфорт перевезень як на малій, так і на великій швидкості, і крісла встановлені на висоті більше двох метрів над рівнем дороги. Зважаючи «півтораповерховий», конструкція дозволяє значно розширити багажне відділення до 20 м ³; має 3 склоочисника — два на нижньому лобовому склі «ховаються» за передком в спеціальний відсік, тому зверху не видно, верхній одинарний склоочисник розрахований на очистку верхній частині скла для комфорту пасажирів. Є функція стеклоомиванія різними видами рідин — як водою, так і піною. На нижній частині передка розташовані по 4 потужні фари, різкоокресленій бампер і протитуманні фари. З боків розташовані по 6 габаритних вогнів; автобус має 2 двері і досить високі сходинки в салон.
Салон виконаний по 5-зірковими стандартам — в ньому міститься від 48 до 63 парних крісел, оббиті шкірою або замшею, крісла ортопедичні, розходяться на 150 ° і можуть висуватися по спеціальних рейках на 15 сантиметрів, з 2 видами важелів кришкою і зміщення, на спинці кожного з них встановлено міні-столик, вішалка для одягу, попільничка і невеликий ящик для утримання невеликих речей; підлокітники є як у місць ближче до вікон, так і у суміжних. По всьому салону встановлена ​​ксеноновая підсвічування і додаткові лампи.