Оренда автобуса MAN Lion’s Star (R03)

Оренда автобуса MAN Lion's Star (R03)

Оренда автобуса MAN Lion's Star (R03)

ТИП:"Euro-4"
МІСЦЬ:57 пасажирських +1 сидіння гіда +1 водійське
КОЛІР АВТОБУСА:Помаранчевий
КЛАС:VIP 5 зірок, Автобус далекого прямування
ОБЛАДНАННЯ:Індивідуальна аудіо система до кожного крісла з 8 каналами! 3 плазмових (LCD) монітора, DVD і МР3 програвач 2 мікрофони, панорамні вікна, холодильник, туалет, клімат-контроль, кавоварка, ВЕЛИКІ багажні відсіки!
ПАСАЖИРСЬКІ СИДІННЯ:Велюрові індивідуальні з регулюванням положення; всі сидіння з ременями безпеки! підголівниками; підлокітниками; можливість зміщення сидіння в прохід салону; зручною підставкою для ніг; індивідуальне освітлення; індивідуальний обдув
MAN Lion’s Regio — висока ефективність на будь-якій ділянці

Цей універсальний автобус MAN підходить як для руху по міських вулицях, так і для далеких поїздок. Сучасний модельний ряд встановлює нові стандарти. Він поєднує в собі яскравий дизайн і безліч технічних нововведень. Lion’s Regio з легкістю виконує найрізноманітніші завдання і в повній мірі відповідає високим вимогам, що пред’являються до комфорту і рентабельності.
Оснащення окремих моделей при необхідності може бути спеціально адаптовано для ближніх і дальніх поїздок. Але і в сфері місцевих перевезень ці універсальні регіональні автобуси безпечно і з комфортом доставлять пасажирів до місця призначення. Динамічні двигуни з системою впорскування Common Rail забезпечать на будь-якій ділянці виключно низьку витрату палива. Дізнайтеся більше про високу ефективність автобусів MAN Lion’s Regio — як в сфері внутрішньоміських поїздок, так і міжміських рейсів.
Міжміські автобуси серії MAN Lion’s Regio оснащені потужними 6-циліндровими рядними двигунами з системою уприскування Common Rail; двигунами, які споживають менше палива, відповідають вимогам стандарту Euro 6 і тим самим сприяють охороні навколишнього середовища. Для оптимального відповідності будь-якого призначення для цих автобусів на вибір пропонується 4 варіанти КПП, а також практичне додаткове обладнання.