Оренда автобуса Setra 417 HDH

Оренда автобуса Setra 417 HDH

Оренда автобуса Setra 417 HDH

Тип:"Euro-3"
Місць:59 пасажирських +1 сидіння гіда +1 водійське
Колір автобуса:Помаранчевий
Клас:VIP 5 зірок. Автобус далекого прямування
Обладнання:Індивідуальна аудіо система до кожного крісла з 8 каналами! 3 плазмових (LCD) монітора, DVD і МР3 програвач 2 мікрофони, панорамні вікна, холодильник, туалет, клімат-контроль, кавоварка, ВЕЛИКІ багажні відсіки!
Пасажирські сидіння:Шкіряні індивідуальні з регулюванням положення; всі сидіння з ременями безпеки! підголівниками; підлокітниками; можливість зміщення сидіння в прохід салону; зручною підставкою для ніг; індивідуальне освітлення; індивідуальний обдув
MAN Lion’s Regio — висока ефективність на будь-якій ділянці

Машини наступного покоління отримали понад 30 новацій. Одна з найважливіших — енергопоглинаючий модуль в носовій частині кузова Front Collision Guard (FCG), що зменшує наслідки аварії при лобовому зіткненні. Покращена і активна безпека, зокрема оглядовість в нічний час: додаткові фари висвітлюють бічне простір при вході в поворот. Більш ефективне гальмування на спусках і слизькій дорозі забезпечує моторне гальмо збільшеної потужності Intarder 3.
Підвищився і рівень комфорту. Так, в салоні з’явилося світлодіодні плафони, зокрема, індивідуального освітлення. На стелі — 19-дюймовий TFT-монітор для перегляду відео. Відтепер регулірется жорсткість пневмопідвіски коліс — з’явилася система Electronic Level Control (ENR), яка дозволила підвищити плавність ходу і стійкість на ходу. У тривісних варіантах автобусів третя вісь отримала незалежну підвіску коліс, що також покращило плавність ходу. Контролювати посадку-висадку пасажирів водієві полегшує ще одна відеокамера — тепер уже у другій двері, в центральній частині кузова. До речі, саме робоче місце водія також перетворилося. Головне нововведення — щиток приладів з 3D-графічним зображенням і великим кольоровим дисплеєм борт-компьютера, а також багатофункціональне рульове колесо.