Оренда автобуса Scania

Оренда автобуса Scania

Характеристики автобуса Scania

ТИП:"Euro-3"
МІСЦЬ:63 пасажирських +1 сидіння гіда +1 водійське
КОЛІР АВТОБУСА:Помаранчевий
КЛАС:VIP 5 зірок. Автобус далекого прямування
ОБЛАДНАННЯ:Індивідуальна аудіо система до кожного крісла з 8 каналами! 3 плазмових (LCD) монітора, DVD і МР3 програвач 2 мікрофони, панорамні вікна, холодильник, туалет, клімат-контроль, кавоварка, ВЕЛИКІ багажні відсіки!
ПАСАЖИРСЬКІ СИДІННЯ:Шкіряні індивідуальні з регулюванням положення; всі сидіння з ременями безпеки! підголівниками; підлокітниками; можливість зміщення сидіння в прохід салону; зручною підставкою для ніг; індивідуальне освітлення; індивідуальний обдув
Scania Higer A80 — висока ефективність на будь-якій ділянці

Scania Higer A80 надає кожному водієві виключно комфортні і приємні умови для роботи. Внутрішній простір салону витримано в єдиному елегантному стилі і відрізняється плануванням, яка передбачає універсальне використання автобуса.

Потужні і надзвичайно надійні двигуни Scania відрізняються високим крутним моментом, чудовою паливною економічністю і низьким рівнем шкідливих викидів.

Scania Higer A80 радує своїх власників надійною роботою і низькими експлуатаційними витратами.

Вся справа у взаємодії між водієм, автомобілем і дорогою. Крутний момент, відгук і сила тяги. Великий, стабільний запас потужності. Компанію Scania вигідно відрізняє оптимальний баланс цих характеристик.

Модельний ряд наших міжміських і туристичних шасі надає вам широкий вибір модулів, функцій і додаткового устаткування для туристичного, транспортного та багатоцільового застосування, від розкішних новітніх туристичних автобусів до універсальних машин, що володіють винятковою експлуатаційною гнучкістю.