Пам'ятка пасажиру

Пам'ятка пасажирам компанії Транстемпо

Як вибрати перевізника або пред’явіть документи!

Послугами якого перевізника скористатися

У вас має бути бізнес-поїздка або подорож «в задоволення»? Але Ви не можете вирішити, послугами якого перевізника скористатися? Дійсно, транспортників, які здійснюють автобусні пасажирські перевезення, сьогодні на вітчизняному ринку працює досить багато. Але чи всі вони мають право перевозити пасажирів? Адже не секрет, що дорогами України крім офіційних компаній роз’їжджають і приватні перевізники, часто не мають дозвільних документів, які не забезпечують якість послуг, що надаються.
Тому, давайте замислимося, кому ми довіряємо своє життя?

Наявність ліцензії Мінтрансу України

Здійснення автобусних пасажирських перевезень підлягає обов’язковому ліцензуванню. Тому, вибираючи перевізника, поцікавтеся наявністю ліцензії Мінтрансу України, і зверніть увагу на дату її закінчення.

Договір зі страховою компанією

Також обов’язковим є договір зі страховою компанією про страхування пасажирів і багажу на період перевезень. Уточніть, чи є такий договір, і хто виступає страхувальником.

Наявність паспорта маршруту

Перевірте і наявність паспорта маршруту — цей документ вказує на законність перевезень по конкретному маршруту.
Важливим є наявність підтвердження використання транспорту на законних підставах. При цьому перевізник може здійснювати діяльність, як на власних, так і на орендованих автобусах.

Наявність привітної дівчини в салоні — стюардеси

Ще одним критерієм, який відрізняє серйозну транспортну компанію від «мисливця за прибутком» є наявність привітної дівчини в салоні — стюардеси. Пам’ятаєте традиційне — «Не відволікайте водія під час руху»? Звичайно, в межах міста пасажир може кілька хвилин між зупинками притримати своє прохання.
А якщо до найближчої зупинки їхати не менше години? Тут на допомогу пасажирові і проходить стюардеса. До речі, обов’язковість цієї посади у автобусних перевізників не передбачена жодним законом, але доброякісні перевізники додатково залучають стюардес до роботи на маршрутах.

Підготовка до рейсу:

1. Одяг для поїздки повиннен бути зручним,який не мнеться і пропускає повітря.
2. Перед тим як вийти з дому, перевірте наявність необхідних для поїздки документів візи, паспорта тощо.
3. В ручний багаж, який берете з собою в салон, покладіть тільки необхідні для поїздки особисті та цінні речі, а також документи.
4. Щоб нічна поїздка теж була зручною, бажано взяти з собою легку ковдру і невелику подушку.
5. Пасажиру радимо заздалегідь уточнити час і місце від’їзду.
6. Пасажирам радимо перед поїздкою застрахуватися.

Корисні поради для вдалої поїздки:

1. З усіма які виникли в поїздці проблемами та пропозиціями звертайтесь до водія автобуса або стюардесі.
2. Крім ручної кладі в поїздку можна взяти також 1-2 сумки або валізи.
3. Сидіння автобуса можна регулювати і в горизонтальній площині, що ми рекомендуємо зробити на час нічного відпочинку;
4. Під час руху автобуса забороняється ходити по салону і стояти в проходах.
5. Щоб урізноманітнити поїздку, пропонуємо Вам перегляд відеофільмів, прослуховування аудіосистеми (з 8 каналами), кава, чай.
6. При необхідності Ви можете скористатися нашим мобільним телефоном (розцінки у водія).
7. Щоб уникнути неприємностей, які можуть виникнути в тривалих рейсах в слідстві інтенсивного користування туалетом, рекомендуємо Вам користуватися туалетами автобусних станцій і прикордонних пунктів. Водій або стюардеса вкаже Вам місце їх знаходження і допоможе поміняти гроші.
8. Під час зупинок автобуса не залишайте свій ручний багаж та інші цінні речі в автобусі без нагляду — персонал автобуса не несе відповідальності за їх зникнення або крадіжку.
9. Палити в автобусі заборонено. Зупинки на перекур робляться через кожні 4 години.
10. Під час зупинок стежте за часом відведеним стюардесою або водієм на дану зупинку. Якщо Ви запізнилися і не повернулися в автобус до призначеного часу, відповідальність за це несете Ви самі.

Персонал Транстемпо бажає Вам приємних та незабутніх вражень від поїздки по швидкісним маршрутах Європи!